Cornus 2013

وای از اولم اشتباهی بودم ...

محمد مایلی کهن استعفا یا اخراج ؟

 قبل اینکه بیام خبر رو بزارم بگم سلااااااااام  دوم اینکه من یکی هیچ وقت پشت این محمد جون رو پایین نمی زارم . پسر خوبیه فقط یکم همه دوس دارن اذیتش کنن ...

 

 

جدیدترین خبر اینکه مایلی کهن بعد از بیانیه ی تندی که علیه قلعه نویی نوشته بود از سرمربیگری تیم ملی استعفا داد و با استعفای او هم موافقت شد. جالبه. فکر کنم کوتاه ترین دوره ی مربی گری مایلی کهن در یه تیم بوده باشه. هرچند که حتی روی نیمکت هم ننشست.


اینم متن همون بیانیه معروف که واضح و آشکار علیه اقای ژنرال ( جون عمش ) نوشته شده: 

 

 

بسمه‌تعالی

مردم عزیز، قهرمان و دوست داشتنی ایران سربلند و همیشه جاوید. این روزها پس از بازی شرافتمندانه ای که تیم سایپا با جوانان برومند و شایسته اش برابر رقیب خود انجام داد و به اذعان همه؛ تیم سایپا صرفا به ارائه یک بازی با برنامه، کاملا جوانمردانه و پاک پرداخت؛ اما متاسفانه هم به هنگام مسابقه و هم طی روزهای اخیر مورد هجوم ناجوانمردانه ترین الفاظ در میدان مسابقه و بیرون از آنکه تنها از شعبان بی‌مخ‌ها و نوچه هایشان بر می‌آید؛ پرداختند و درصدد آن هستند که ضعف‌های فنی خود را به این و آن نسبت بدهند و هر آنچه که خود و نوچه هایشان لایق آن هستند با سیاه نمایی هر چه تمام‌تر به این و آن نسبت داده، تا شاید بتوانند ضعف های فنی خود را به نوعی از چشم این و آن پنهان و لاپوشانی کنند.
لذا به همین منظور به این آقایان کوتوله و عوام فریب (کل یوم) که حتی فاقد مدرک تحصیلی برای گروهبان قندلی شدن هستند اما لقب ژنرال را یدک می‌کشند می‌گویم که از گل دقیقه 90 سایپا و پیامی که آن گل به پهنای ایران عزیز اسلامی داشته؛ پند گرفته و هر چه سریعتر دست از نوچه بازی و نوچه پروری برداشته از کارهای ناصواب و عوام فریبی دست بردارند.
بدیهی است هیچ دستی برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نیست و اوست که اگر بخواهد کسی را خوار نماید، خوار و اگر کسی را عزیز بداند عزیز خواهد کرد. این مطلب شامل حال گنده باقالی‌هایی که به عنوان نوچه در کنار این آدم کوتوله هستند نیز می‌شود.

محمد مایلی کهن

تاریخ ارسال: چهارشنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1388 ساعت 16:57 | نویسنده: محمد | چاپ مطلب 3 نظر